New 2026 Forest River RV Rockwood GEO Pro G20FK Travel Trailer
"Guaranteed, Lowest Prices in California" FRONT KITCHEAN / SOFA SLIDE OUT / OUT DOOR KITCHEN / TWO 200 WATT SOLAR PANEL
The following is a list of Additional Options besides the Standard Features come with the unit are:
- 2026 ROCKWOOD 20FK
- SUNSET SEEKER PACKAGE
- EXTRA 200W ROOF SOLAR PANEL
- RVIA SEAL
Awesome experience. Shawn was great and super helpful, very knowledgeable and made things very easy and quick. - Christopher
You Save: $8,117
Sale Price: $31,995
Stock# 37553
| Sleeps | 4 |
| Slides | 1 |
| Length | 21 ft 2 in |
| Ext Width | 7 ft 8 in |
| Ext Height | 10 ft |
| Hitch Weight | 610 lbs |
| Dry Weight | 4233 lbs |
| Cargo Capacity | 1262 lbs |
| Fresh Water Capacity | 31 gals |
| Grey Water Capacity | 43 gals |
| Black Water Capacity | 27 gals |
| Tire Size | 15" |
| Furnace BTU | 20000 btu |
| Number Of Bunks | 1 |
| Available Beds | Queen |
| Refrigerator Type | 12V |
| Number of Awnings | 1 |
| LP Tank Capacity | 20 lbs |
| Water Heater Type | Gas/Electric Quick Recovery |
| AC BTU | 13500 btu |
| TV Info | 32" 12V TV |
| Awning Info | 15' Power |
| Axle Count | 1 |
| Number of LP Tanks | 2 |
| Shower Type | Standard |
| VIN | 038871 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


