New 2026 Keystone RV Raptor Carbon Series 321LT Toy Hauler Fifth Wheel
Keystone Raptor Carbon Series LT Series toy hauler 321LT highlights:
- Spacious Front Bedroom
- Fireplace
- Sofa with Top Queen Bed
- 20' Patio Awning
Load up your toys in the 15' 8" garage of this toy hauler! Once you arrive at the campground and unload the bikes, you can relax on the sofa with a top queen bed. There is also a flip-up countertop in the garage for added counterspace when you need it. The full kitchen will let you make meals each day, and the 10-cu. ft. 12V refrigerator will help you keep food stocked. A full bath is ready for you to freshen up each day, and a front private bedroom with a residential queen bed is sure to bring comfort. There are also dual nightstands, a wardrobe, and overhead storage so everything has a place!
With any Keystone Raptor Carbon Series toy hauler fifth wheel, you will find laminated sidewalls with double-welded aluminum construction plus an Alpha Super Flex roof for added durability. There is also an upgraded MORryde CRE3000 suspension, a 6-point hydraulic leveling system, and an exterior convenience center to easily access all your hookups. Inside, you'll love the hardwood soft-close cabinet doors, designer style vinyl flooring throughout, and LED lighting. The Extreme Weather Package will add protection against the elements, and the on-demand tankless water heater will provide endless hot showers!
OPTIONS:
- Intense Interior
- Extreme Exterior
- Electric 4 Point Leveling System
- Ramp Door Patio Package
- 10 cf. 12V Refrigerator
- 2nd 8K BTU A/C
- Solar Flex Protect
LIST OF OPTIONS MAY NOT BE ACCURATE
Absolutely amazing and so kind! We have a hybrid travel trailer and we were getting tossed around traveling from the Denver area to Miles City Mt. During the trip we had a mishap with an hidden and illplaced clearance bar that resulted in roof damage and antenna damage. We called them from Douglas, Wy to see if they could at least install an anti-sway system. They were ready for us the minute we pulled - Lindsay
You Save: $32,030
Sale Price: $49,955
Stock# 611-26
Interior Color: Loam
| Sleeps | 5 |
| Length | 32 ft |
| Ext Height | 13 ft 3 in |
| Interior Color | Loam |
| Hitch Weight | 2055 lbs |
| Dry Weight | 9320 lbs |
| Cargo Capacity | 4680 lbs |
| Fresh Water Capacity | 94 gals |
| Grey Water Capacity | 88 gals |
| Black Water Capacity | 44 gals |
| Tire Size | ST235/80R16G |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| Fuel Capacity | 30 gals |
| Number Of Bunks | 1 |
| Available Beds | Queen |
| Refrigerator Type | 12V |
| Refrigerator Size | 10 cu ft |
| Cooktop Burners | 3 |
| Number of Awnings | 1 |
| Axle Weight | 7000 lbs |
| Garage Size | 15 ft 8 in |
| LP Tank Capacity | 30 lbs. |
| Water Heater Type | Tankless On Demand |
| AC BTU | 23000 btu |
| Awning Info | 20' Electric w/LED Lights |
| Axle Count | 2 |
| Number of LP Tanks | 2 |
| Shower Type | Standard |
| VIN | 4YDFCNN29TF805034 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


