New 2026 KZ Accelerate 25A Toy Hauler Travel Trailer
THIS ACCELERATE IS A MUST SEE ~ STOP BY TODAY !Call for details.
Great experience, had helpful and very informative members of their team who took the time to walk me around and make sure I found the correct camper for me. JW made the process feel easy and took a ton of stress out of the purchasing process. Will be going back for any future purchases. - Lawerence
Stock# 101884
| Sleeps | 6 |
| Slides | 1 |
| Length | 26 ft 4 in |
| Dry Weight | 8050 lbs |
| Number Of Bunks | 1 |
| Available Beds | Queen |
| Refrigerator Type | 12V |
| Refrigerator Size | 10 cu ft |
| Shower Size | 30" x 36" |
| Number of Awnings | 1 |
| Garage Size | 15 ft |
| TV Info | Swing-Arm TV |
| Awning Info | 20' |
| Washer/Dryer Available | Yes |
| Shower Type | Standard |
| VIN | 4EZTT2928T4042562 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


