New 2026 Nomad Euphoria EUPHORIA Motor Home Class B
NOMAD EUOHORIA A RUGGED, FOUR-SEASON CLASS C AWD DIESEL MOTORHOME ENGINEERED FOR ADVENTURE, EXPLORATION, AND OFF-GRID CAPABILITY
Call for details.
Stopped in cuz steps wouldn’t retract fully and was having problems with water heater. They were really booked, but took time to help us so we could get on the road again very nice people. - Rae
You Save: $49,505
Sale Price: $252,895
Stock# SN347773
Chassis: MERCEDES-BENZ SPRINTER
Exterior Color: WHITE
Interior Color: GRAY
| Sleeps | 2 |
| Length | 22 ft |
| Ext Width | 7 ft 2 in |
| Ext Height | 10 ft 8 in |
| Int Height | 6 ft 6 in |
| Interior Color | GRAY |
| Exterior Color | WHITE |
| GVWR | 11030 lbs |
| Fresh Water Capacity | 50 gals |
| Grey Water Capacity | 31 gals |
| Fuel Type | DIESEL |
| Miles | 5 |
| Engine | MERCEDES-BENZ I4 TURBO DIESEL |
| Chassis | MERCEDES-BENZ SPRINTER |
| Horsepower | 208 hp |
| Fuel Capacity | 24.5 gals |
| Refrigerator Type | Refrigerator/Freezer |
| Number of Awnings | 1 |
| Awning Info | ELECTRIC |
| Shower Type | Walk-In Shower |
| Electrical Service | 30 amp |
| Solar Wattage | 1080 watts |
| VIN | W1X8N26Y8SN347773 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.

