Used 2007 Fleetwood RV Terra LX 34N Motor Home Class A
Double Slide, Rear Queen Bed & Wardrobe Slideout w/Nightstands or Bunks in Place of Wardrobe, Vanity/Opt. TV, 2nd Wardrobe, Tub/Shower, Lav., Pantry, Refrigerator, 3 Burner Range w/Microwave, Double Kitchen Sink, Lounge Chair, TV Above Cab Area, Booth Dinette & Sofa Bed Slideout, Overhead Cabinets, Choice of Engine & Chassis & Much More.
Wow! I haven't had this kind of service in quite a while. Todd made me a great deal on an RV, without any bs hassle. Caden knows his stuff and got my RV ready to go all while singing cadence. I absolutely loved working with these gentlemen! They are truly a better breed of man. Keep up the outstanding work and service! I'd highly recommend them! This is how America should be! Thanks again y'all! Cheers! - Shawn
You Save: $10,900
Sale Price: $29,000
Stock# A12485
Chassis: Ford
| Sleeps | 8 |
| Slides | 2 |
| Length | 35 ft 7 in |
| Ext Width | 8 ft 5 in |
| Ext Height | 12 ft 5 in |
| Int Height | 6 ft 6 in |
| Hitch Weight | 5000 lbs |
| GVWR | 22000 lbs |
| Dry Weight | 16500 lbs |
| Fresh Water Capacity | 60 gals |
| Grey Water Capacity | 40 gals |
| Black Water Capacity | 30 gals |
| Furnace BTU | 34000 btu |
| Engine | 6.8L Triton |
| Chassis | Ford |
| VIN | 1F6NF53Y060A12485 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


