Used 2007 Jayco Greyhawk 31 SS Motor Home Class C
consignment
Single Slide, Rear Queen Bed, Nightstand, TV Shelf/Wardrobe, Overhead Storage Cabinets, Shower, Separate Stool Room w/Lav. & Med. Cabinet, Refrigerator, TV Shelf, Microwave, 3 Burner Range, Double Kitchen Sink, Booth Dinette & J-Steel Sofa Slideout, Bunk Over Cab or Entertainment Center Opt. and More.
Great service, super friendly and very patient answering a hundred questions. Finance lady Christen was very helpful in getting us the best deal. All wonderful people, thank you all so much. - Tricia
You Save: $5,000
Sale Price: $24,900
Stock# Dukes
Chassis: Ford
| Sleeps | 6 |
| Slides | 1 |
| Length | 31 ft 5 in |
| Ext Height | 11 ft 6 in |
| Int Height | 7 ft |
| Hitch Weight | 5000 lbs |
| GVWR | 14050 lbs |
| Fresh Water Capacity | 39 gals |
| Grey Water Capacity | 44 gals |
| Black Water Capacity | 33 gals |
| Furnace BTU | 31000 btu |
| Miles | 60600 |
| Engine | 6.8L V10 |
| Chassis | Ford |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


