Used 2012 Keystone RV Montana 3455SA Fifth Wheel
Montana FW w/Rear Living Area Including 2 Recliners, 40" Lift LCD TV/Ent. Center Slide, Sofa Air Mattress Hide-A-Bed & Free Standing Dinette Slide, Overhead Cabinets Throughout, L-Shaped Counter w/Dbl. Kitchen Sink, 3 Burner Range & Refrig. Slide, Kitchen/Office, Step Up to Side Aisle Bath w/Linen Cab. Dbl. Entry, 36" Garden Tub, Toilet & Sink, Queen Bed Slide, Nightstands Washer/Dryer Prep, 19" LCD TV, Wardrobe w/Sliding Doors & More! Avail. Options May Include: King Bed. Big Sky Pkg. Eligible.
A lot of fun and friendly people work at this dealership and they took the stress out of the purchasing process. Our sales person was Kasey and my wife and I both loved her. She answered all our questions and was very straightforward about everything. I was also impressed with the candor of the two technicians they provided during the delivery process. They explained the camper to us and gave us a - Daniel
You Save: $2,825
Sale Price: $17,875
Stock# 11236-A
| Sleeps | 4 |
| Slides | 4 |
| Length | 37 ft 4 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 12 ft 9 in |
| Hitch Weight | 2060 lbs |
| Dry Weight | 12329 lbs |
| Cargo Capacity | 3231 lbs |
| Fresh Water Capacity | 66 gals |
| Grey Water Capacity | 93 gals |
| Black Water Capacity | 50 gals |
| Tire Size | ST235/80R16E |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| VIN | 4YDF34528C4701379 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


