Used 2013 DRV Luxury Suites Mobile Suites 36 RSSB3 Fifth Wheel
DRV Luxury Mobile Suites FW w/Rear Living Area Including: Sofa w/End Tables & Overhead Storage, Slideout Lounge Chairs & Dinette Cabinet/Table & Chairs, Kitchen Island w/Dbl. Sinks, Slideout Power Lift TV w/Overhead/Storage Cabinet/3 Burner Range w/Conv. Oven and Refrig., Pantry, Entry Closet, Step Up to Side Aisle Bath w/Corner Shower or Tub, Linen Cabinet, Toilet & Sink w/Med. Cabinet, King Bed Slide w/Nightstand & Ward./Washer/Dryer, Vanity w/Drawers & TV Cabinet Overhead, Front Ward. & More!
Excellent service and kid environment! Christine was exceptionally great! I recommend these folks if you're looking to buy an RV!!!! - Jason
Stock# CT2900401
| Sleeps | 4 |
| Slides | 3 |
| Length | 36 ft 11 in |
| Ext Width | 8 ft 5 in |
| Ext Height | 12 ft 8 in |
| Hitch Weight | 3245 lbs |
| GVWR | 18500 lbs |
| Dry Weight | 13650 lbs |
| Fresh Water Capacity | 100 gals |
| Grey Water Capacity | 75 gals |
| Black Water Capacity | 50 gals |
| Tire Size | 215/75R 17.5J |
| Furnace BTU | 40000 btu |
| VIN | 5KEFA3625D1006430 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


