Used 2015 Palomino PaloMini 150RBS Travel Trailer
This PaloMini Lite travel trailer by Palomino features a single slide and rear wet bath.
Step inside model 150RBS and see a large rear wall wardrobe for storage. There is a wet bath straight ahead and features a convenient toilet and shower.
The kitchen provides a sink, two burner cook-top, and refrigerator with TV storage above. There is also a microwave oven plus overhead storage space too.
The sofa sleeper slide opposite the kitchen provides a place to sit and additional sleeping space if needed.
There is a comfy queen bed in front and a window A/C to help keep things cool in warmer weather, and so much more!
Available at The Great Outdoors RV Dealership
Call or Text us (970) 313 - 4337
Visit our Website: tgorv.com
Visit us at 11521 21st St, Greeley, CO 80634
Stop in today or message us now to schedule a walkthrough!
Financing Available!
Best RV Dealer in Northern Colorado, Greeley, Longmont, Loveland, Ft. Collins and the surrounding front range!
I was having trouble with my BMPRO and we called Burton campers and shared what was going on then we were transferred to Easton. He understood our problem and was extremely helpful in helping me resolve our issues. Great customer service and support. We need more Eastons in the workplace we live in California and had to call Alabama to get the help we needed. Great job Easton
- Sandra
Stock# 3391A
| Sleeps | 4 |
| Slides | 1 |
| Length | 18 ft 2 in |
| Ext Width | 7 ft |
| Ext Height | 9 ft 3 in |
| Hitch Weight | 182 lbs |
| GVWR | 3682 lbs |
| Dry Weight | 2641 lbs |
| Cargo Capacity | 1070 lbs |
| Fresh Water Capacity | 25 gals |
| Grey Water Capacity | 30 gals |
| Black Water Capacity | 30 gals |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


