Used 2018 Forest River RV Cherokee Arctic Wolf 265DBH8 Fifth Wheel
SPEAK TO A SALES PRO IN OCALA FL. 352-622-2886- Bunk Beds
- Private Master Suite
- Outdoor Kitchen
- Walk-In Kitchen Pantry
- Sleeps Seven
- Oversized Panoramic Windows
A lot of fun and friendly people work at this dealership and they took the stress out of the purchasing process. Our sales person was Kasey and my wife and I both loved her. She answered all our questions and was very straightforward about everything. I was also impressed with the candor of the two technicians they provided during the delivery process. They explained the camper to us and gave us a - Daniel
You Save: $34,784
Sale Price: $18,278
Stock# 0CR1024
Interior Color: 2
| Sleeps | 7 |
| Slides | 2 |
| Length | 31 ft 9 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 12 ft 5 in |
| Int Height | 6 ft 5 in |
| Interior Color | 2 |
| Hitch Weight | 1359 lbs |
| GVWR | 9900 lbs |
| Dry Weight | 8284 lbs |
| Cargo Capacity | 1616 lbs |
| Fresh Water Capacity | 49 gals |
| Grey Water Capacity | 84 gals |
| Black Water Capacity | 42 gals |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| Number Of Bunks | 2 |
| Available Beds | Queen |
| Refrigerator Type | Stainless Steel Double Door Residential |
| Cooktop Burners | 3 |
| Number of Awnings | 1 |
| Axle Weight | 6925 lbs |
| AC BTU | 15000 btu |
| Awning Info | 20' |
| Axle Count | 2 |
| Shower Type | Radius |
| Electrical Service | 50 amp |
| VIN | 5ZT3CKSB7J2701024 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


