New 2025 Keystone RV Bullet Crossfire 266RLSWE Travel Trailer
REAR LIVING WITH L-SHAPED SECTIONAL SOFA / PRIVATE QUEEN BED / BOOTH DINETTE / ALL POWER PACKAGE / SOLAR FLEX 220 WATT
The following is a list of Additional Options besides the Standard Features come with the unit are:
- 2025 BULLET 266RLSWE
- Decor - Bullet 2025 - Tranquil Timber
- Upgraded Equipment Package
- 50 AMP Service w/ 2nd A/C Prep
- Solar Flex Protect
- Refrigerator - 12V - 10 cf
- 15K A/C
- RVIA Seal - Go Camping
We purchased a camper from a private party and were looking to get setup for the 4th of July. The service department was able to take time and go over the ins and out of my new to me camper and also install a solar charging system. I can’t Express how grateful I am and when it comes time… I will not shop anywhere else for our next camper!!! - Thomas
You Save: $20,046
Sale Price: $38,995
Stock# 37085
Interior Color: Tranquil Timber
| Sleeps | 4 |
| Slides | 1 |
| Interior Color | Tranquil Timber |
| Furnace BTU | 30000 btu |
| Available Beds | Queen |
| Refrigerator Type | 12V Double Door |
| Refrigerator Size | 10 cu ft |
| Convection Cooking | Yes |
| Cooktop Burners | 3 |
| Number of Awnings | 1 |
| LP Tank Capacity | 20 lbs |
| Water Heater Type | Girard Tankless |
| AC BTU | 13500 btu |
| TV Info | LR 12V Smart TV |
| Awning Info | 19' |
| Axle Count | 2 |
| Number of LP Tanks | 2 |
| Shower Type | Standard |
| VIN | 432171 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


