New 2025 Keystone RV Passport 180RBC Travel Trailer
Call for details.
I was having trouble with my BMPRO and we called Burton campers and shared what was going on then we were transferred to Easton. He understood our problem and was extremely helpful in helping me resolve our issues. Great customer service and support. We need more Eastons in the workplace we live in California and had to call Alabama to get the help we needed. Great job Easton
- Sandra
You Save: $5,537
Sale Price: $24,999
Stock# 23833
Exterior Color: WHITE
Interior Color: CEDAR FROST
| Sleeps | 3 |
| Slides | 1 |
| Length | 22 ft 11 in |
| Ext Height | 10 ft 8 in |
| Interior Color | CEDAR FROST |
| Exterior Color | WHITE |
| Hitch Weight | 490 lbs |
| Dry Weight | 4438 lbs |
| Cargo Capacity | 2062 lbs |
| Fresh Water Capacity | 37 gals |
| Grey Water Capacity | 60 gals |
| Black Water Capacity | 30 gals |
| Tire Size | ST205/75R14D |
| Furnace BTU | 30000 btu |
| Available Beds | Queen |
| Refrigerator Type | Large Double Door 12V |
| Refrigerator Size | 8 cu ft |
| Cooktop Burners | 2 |
| Number of Awnings | 1 |
| LP Tank Capacity | 20 lbs |
| Water Heater Type | Girard Tankless |
| AC BTU | 15000 btu |
| Axle Count | 2 |
| Number of LP Tanks | 2 |
| Shower Type | Standard |
| VIN | 4YDTPPH23SW412000 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


