New 2025 Lance Squire Truck Campers SQ805 Truck Camper
WHOLESALE PRICE ON THIS TRUCK CAMPER!
NEW 2025 Lance Squire Truck Campers SQ805
SQ805 is engineered for half-ton and larger-
Short Beds (5.5–6.5 ft) and Long Bed Trucks-
OPTIONS:
| 034 | Interior - Grayson |
| 342 | TV 110v |
| 387 | Air Conditioner Coleman 11K BTU |
| 410 | Jacks Electric Wireless Remote |
| 600 | Awning Rear Door-Rollout |
| 603 | Electric Side Awning |
| 610 | Zero Shower |
| 631 | Entry Step - Aluminum 4 step Scissor |
highlights:
- U-Shaped Dinette
- Two Burner Cooktop
- Front Queen-Size Bed
- Clothing Closet
This truck camper is being sold for a pre-owned price. Fits on short bed trucks. Lightweight truck camper. $0 down financing will be available upon lender approval. Best Priced Truck Camper dealership in the United States. No one beats our low, wholesale truck camper prices
Excellent service and kid environment! Christine was exceptionally great! I recommend these folks if you're looking to buy an RV!!!! - Jason
You Save: $11,662
Sale Price: $22,999
Stock# 1NP-0215
| Sleeps | 4 |
| Length | 14 ft 5 in |
| Ext Width | 7 ft 2 in |
| Int Height | 6 ft 8 in |
| Dry Weight | 1550 lbs |
| Fresh Water Capacity | 20 gals |
| Grey Water Capacity | 10 gals |
| Furnace BTU | 18000 btu |
| Available Beds | Queen |
| Refrigerator Type | 12V |
| Refrigerator Size | 3.3 cu ft |
| Cooktop Burners | 2 |
| Floor Length | 8 ft 11 in |
| Center of Gravity Front | 33 in |
| Center of Gravity Rear | 63 in |
| LP Tank Capacity | 5 gals |
| Water Heater Type | Tankless |
| Number of LP Tanks | 1 |
| Body Style | Hard-Side |
| VIN | 180723 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


