New 2025 Northern Lite 10-2EX LE WET BATH Truck Camper
MODEL YEAR CLOSEOUT STEAL!!!
Meet the owner in Buffalo and talked to him and gave him a pair of gloves to dump his RV, what a pleasant guy to visit with. I would go in when I’m ready to buy. - Sheldon
You Save: $10,851
Sale Price: $68,900
Stock# 1463
| Sleeps | 3 |
| Length | 18 ft 2 in |
| Ext Width | 8 ft 2 in |
| Ext Height | 8 ft 10 in |
| Int Height | 6 ft 8 in |
| Dry Weight | 3510 lbs |
| Fresh Water Capacity | 36 gals |
| Grey Water Capacity | 40 gals |
| Black Water Capacity | 18 gals |
| Furnace BTU | 20000 btu |
| Available Beds | Queen |
| Refrigerator Type | Three Way |
| Refrigerator Size | 6.3 cu ft |
| Cooktop Burners | 3 |
| Number of Awnings | 2 |
| Floor Length | 10 ft 11 in |
| Center of Gravity Front | 48 in |
| LP Tank Capacity | 20 |
| Water Heater Capacity | 6 gal |
| Water Heater Type | Gas/Electric |
| AC BTU | 11000 btu |
| Truck Bed Size | Long |
| TV Info | LCD TV |
| Awning Info | 7' Power Rear & 10' 5" Power Side |
| Number of LP Tanks | 2 |
| Shower Type | Wet/Bath Shower |
| VIN | NL10-2EXCD236925LE |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.

