New 2026 Alliance RV Avenue 332RL Travel Trailer
$5,095 Rebate off of MAP Pricing- Avenue Travel Trailer - Premium Package
- Avenue - 3rd 18K A/C
- 16 Cu Ft 12V Refrigerator
Excellent experience. We arrived and Cory was waiting for us in the parking lot. He had the Alpha already set up for us to look at but was also willing to show us anything else we wanted to see. He was laid back and friendly and not pushy in any way. Everyone was super friendly. The store was cute and cozy and had a real nice family feel. It felt like the kind of place you'd like to work yourself - Christina
You Save: $16,605
Sale Price: $69,995
Stock# N11828
| Sleeps | 4 |
| Slides | 3 |
| Length | 37 ft 11 in |
| Ext Width | 8 ft 5 in |
| Hitch Weight | 1200 lbs |
| Dry Weight | 10200 lbs |
| Fresh Water Capacity | 71 gals |
| Grey Water Capacity | 124 gals |
| Black Water Capacity | 53 gals |
| Available Beds | Queen |
| Refrigerator Type | 12 Volt |
| Refrigerator Size | 16 cu ft |
| Cooktop Burners | 3 |
| Shower Size | 30" x 40" |
| Number of Awnings | 2 |
| AC BTU | 27000 btu |
| TV Info | LR 50" HDTV on Swing Mount |
| Axle Count | 2 |
| Washer/Dryer Available | Yes |
| Shower Type | Standard |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


