New 2026 Coachmen RV Chaparral 381DBL Fifth Wheel
Two Private Master Suites! Call 256-837-3883 oe click today to connect with an RV Matchmaker! Options include: 200W Roof-Mounted Solar Panel | JBL Soundbar | Loft | Theater Seating
They went above and beyond to make a wonderful experience buying our camper. From sales to the guys doing the walk through to finance. I would highly recommend them to anyone. Very easy transaction. A+ rating in our book. Thank you for everything. - Jason
You Save: $32,956
Sale Price: $66,993
Stock# 113302
Interior Color: CARBON
| Sleeps | 6 |
| Slides | 3 |
| Length | 42 ft 6 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 13 ft |
| Interior Color | CARBON |
| Hitch Weight | 2040 lbs |
| GVWR | 14500 lbs |
| Dry Weight | 12185 lbs |
| Cargo Capacity | 2315 lbs |
| Fresh Water Capacity | 48 gals |
| Grey Water Capacity | 112 gals |
| Black Water Capacity | 72 gals |
| Tire Size | 16" |
| Available Beds | King, Queen |
| Refrigerator Type | Side by Side Stainless Glass 12V |
| Refrigerator Size | 16 cu ft |
| Cooktop Burners | 3 |
| Number of Awnings | 1 |
| Water Heater Type | On Demand |
| AC BTU | 27000 btu |
| TV Info | LR 50" 4K Smart LED TV |
| Awning Info | 24'' Electric with LED Light Strip |
| Axle Count | 2 |
| Shower Type | Standard |
| Electrical Service | 50 amp |
| VIN | 5NHFCPP21TS334142 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


