New 2026 CrossRoads RV Hampton 410PVL Destination Trailer
Call for details.
Our propane stopped working while on a trip from Kansas City to Alaska. I stopped at Eastside and they were very helpful. A Tech even took time to help me make sure I did need a new regulator. We were able to make the repair and get back on the road. - Mark
You Save: $43,908
Sale Price: $69,987
Stock# 11237
Exterior Color: Coastal
| Length | 45 ft 1 in |
| Ext Height | 13 ft 6 in |
| Exterior Color | Coastal |
| Hitch Weight | 1644 lbs |
| Dry Weight | 12814 lbs |
| Cargo Capacity | 2786 lbs |
| Fresh Water Capacity | 54 gals |
| Grey Water Capacity | 80 gals |
| Black Water Capacity | 80 gals |
| Axle Count | 2 |
| VIN | 4YDTHPV28T9330118 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


