New 2026 CrossRoads RV Sunset Trail Sport 26RBS Travel Trailer
CrossRoads Sunset Trail Sport travel trailer 26RBS highlights:
- Large Slide Out
- Queen Bed
- Pantry with Shelves
- Outdoor Mini Refrigerator
This spacious travel trailer is perfect for the couple who love to travel and camp. You'll have the front private bedroom all to yourselves that includes a queen bed, dual wardrobes and dual shelves to keep your space tidy. There is also a 36" sliding door that will save on space! If you have any guests, they can sleep on the booth dinette when it's not being used to dine at, and there is a home theater sofa across from the fireplace where you can relax in the evenings. A full rear bath is spacious, allowing you to easily get ready in the morning, and there is a linen closet plus a bath wardrobe for clean towels and toiletries.
Although they couldn’t help with the repair of my specific problem, they were willing to take the time to help me locate another dealer/repair shop in town who could. - Joseph
You Save: $111,111
Sale Price: $888,888
Stock# Test2
| Sleeps | 3 |
| Slides | 1 |
| Length | 31 ft 2 in |
| Ext Height | 11 ft |
| Hitch Weight | 610 lbs |
| Dry Weight | 5670 lbs |
| Cargo Capacity | 1930 lbs |
| Fresh Water Capacity | 44 gals |
| Grey Water Capacity | 78 gals |
| Black Water Capacity | 28 gals |
| Available Beds | Queen |
| Shower Size | 34" |
| Number of Awnings | 1 |
| Awning Info | 14' |
| Axle Count | 2 |
| Shower Type | Radius |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


