New 2026 Dutchmen RV Voltage 4250 Toy Hauler Fifth Wheel
Dutchmen Voltage V-Series fifth wheel toy hauler 4250 highlights:
- Front Bedroom
- Bath And a Half
- Fireplace
- Loft
Stopped in to look at options. Wonderful customer service, we were shown several different options to give us a good idea of what we liked and didnt like. Wish all lots were as attentive and helpful rather than pushing a big sale. Definitely will be back. - Lyncee
You Save: $40,128
Sale Price: $99,900
Stock# ZZ160
Exterior Color: WHITE
Interior Color: PHANTOM
| Sleeps | 8 |
| Slides | 3 |
| Length | 46 ft 10 in |
| Ext Height | 13 ft 3 in |
| Interior Color | PHANTOM |
| Exterior Color | WHITE |
| Hitch Weight | 4012 lbs |
| Dry Weight | 14658 lbs |
| Cargo Capacity | 6342 lbs |
| Fresh Water Capacity | 108 gals |
| Grey Water Capacity | 88 gals |
| Black Water Capacity | 88 gals |
| Fuel Capacity | 30 gals |
| Number Of Bunks | 1 |
| Available Beds | Queen |
| Refrigerator Type | 12V |
| Refrigerator Size | 16 cu ft |
| Cooktop Burners | 3 |
| Shower Size | 50" |
| Number of Awnings | 1 |
| Axle Weight | 7000 lbs |
| Garage Size | 15 ft |
| Water Heater Type | Tankless |
| TV Info | 50" TV |
| Awning Info | 21' |
| Axle Count | 3 |
| Shower Type | Standard |
| VIN | 4YDFVTX31T9990098 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


