New 2026 EAST TO WEST Ahara 395FB Fifth Wheel
BARRINGTON MAPLE DECOR
CLIMATE PACKAGE
INTERIOR LUXURY PACKAGE
EXTERIOR LUXURY PACKAGE
16 CU FT 12V RESIDENTIAL REFRIGERATOR
2" TOWING HITCH
SOLAR PACKAGE - 440 WATT PANELS, 2000 WATT INVERTER, 50 AMP CONTROLLER, 2 BATTERIES
WASHER & DRYER
4 SLIDE TOPPERS
The team here is awesome to work with. They went above and beyond to get us out the door even faster than usual. Service is great. Sales team is friendly and not pushy. Management and finance were great. This is a great place to purchase your RV from. - Christopher
You Save: $41,100
Sale Price: $95,900
Stock# N02045
| Sleeps | 6 |
| Slides | 4 |
| Length | 44 ft 1 in |
| Ext Width | 8 ft 6 in |
| Ext Height | 13 ft 3 in |
| Hitch Weight | 2810 lbs |
| Dry Weight | 15794 lbs |
| Cargo Capacity | 3016 lbs |
| Fresh Water Capacity | 64 gals |
| Grey Water Capacity | 132 gals |
| Black Water Capacity | 88 gals |
| Furnace BTU | 40000 btu |
| Available Beds | King |
| Refrigerator Type | 12V French Door with Double Drawer Freezer |
| Refrigerator Size | 16 cu ft |
| Cooktop Burners | 4 |
| Shower Size | 30" x 48" |
| Number of Awnings | 2 |
| LP Tank Capacity | 30 lbs |
| Water Heater Type | On Demand Tankless |
| AC BTU | 45000 btu |
| TV Info | LR TV |
| Awning Info | 16' & 18' Power with LED Lights |
| Axle Count | 2 |
| Washer/Dryer Available | Yes |
| Number of LP Tanks | 2 |
| Shower Type | Standard |
| Electrical Service | 50 amp |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


