New 2026 Entegra Coach Odyssey SE 22CF Motor Home Class C
Queen bed; tall ceilings, power awning; wardrobe
Thank you, Sharon, for the outstanding service at Summerland RV. Its people like you that makes all the difference in the RV Industry. I called you as a Winnebago Dealership, you listened to what I needed, ordered the parts, and did not give me the traditional run around. I truly appreciated the leadership, sincerity in you organizing everything for me to come in to have the parts installed in a timely - Wallace
You Save: $50,828
Sale Price: $79,995
Stock# 111202
Chassis: Chevy 4500
| Sleeps | 5 |
| Slides | 1 |
| Length | 25 ft 4 in |
| Ext Width | 8 ft 4 in |
| Ext Height | 11 ft 6 in |
| Int Height | 7 ft |
| Hitch Weight | 5000 lbs |
| GVWR | 14200 lbs |
| Fresh Water Capacity | 43.5 gals |
| Grey Water Capacity | 40 gals |
| Black Water Capacity | 31 gals |
| Tire Size | LT225/75R16 |
| Furnace BTU | 30000 btu |
| Fuel Type | Gas |
| Engine | 6.6L Vortec V8 |
| Chassis | Chevy 4500 |
| Horsepower | 401 hp |
| Fuel Capacity | 57 gals |
| Wheelbase | 159 in |
| Number Of Bunks | 1 |
| Available Beds | RV Queen |
| Torque | 464 ft-lb |
| Refrigerator Type | 12V |
| Refrigerator Size | 10 cu ft |
| Convection Cooking | Yes |
| Cooktop Burners | 2 |
| Shower Size | 24" x 36" |
| Axle Weight Front | 4600 lbs |
| Axle Weight Rear | 9600 lbs |
| LP Tank Capacity | 12.2 gals |
| Water Heater Capacity | 6 gal |
| Water Heater Type | Gas/Electric DSI |
| AC BTU | 13500 btu |
| TV Info | LR LED HD Smart TV |
| Awning Info | 13' Electric |
| Gross Combined Weight | 20000 lbs |
| Shower Type | Standard |
| Electrical Service | 30 amp |
| VIN | 1HA6GUC7XSN015743 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


