New 2026 Forest River RV Cedar Creek 385RK Fifth Wheel
walk in closet; sectional sofa; Solar
Randy and Tim helped us out. We needed some new batteries on our trip from Indianapolis to Bend, OR. Not only did they get us the batteries, when we needed a new connection made they drove us down to the local Napa and got us back. Also stayed open an hour past closing to make sure we were good. - Dan
You Save: $30,188
Sale Price: $109,995
Stock# 111577
| Sleeps | 3 |
| Slides | 4 |
| Length | 41 ft 9 in |
| Ext Width | 8 ft 5 in |
| Ext Height | 13 ft 3 in |
| Hitch Weight | 2690 lbs |
| GVWR | 18000 lbs |
| Dry Weight | 14779 lbs |
| Cargo Capacity | 3221 lbs |
| Fresh Water Capacity | 75 gals |
| Grey Water Capacity | 123 gals |
| Black Water Capacity | 82 gals |
| Available Beds | King |
| Refrigerator Type | 110V |
| Refrigerator Size | 20 cu ft |
| Cooktop Burners | 3 |
| Shower Size | 48" x 30" |
| Number of Awnings | 1 |
| Water Heater Type | Suburban Tankless |
| TV Info | LR 50" Smart TV, BR 32" Smart TV, Ext. 50" TV |
| Awning Info | 21' w/ LED Night Lighting |
| Axle Count | 2 |
| Shower Type | Shower w/Seat |
| Solar Wattage | 200 watts |
| VIN | 4X4FCRR25TS235488 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


