New 2026 Forest River RV Cedar Creek 39RKB Fifth Wheel
REAR LIVING/ MID BUNKS WITH LOFT/KING BED SLIDE / 3 TV / 3 AC!!!
The following is a list of Additional Options besides the Standard Features come with the unit are:-
- 2026 CEDAR CREEK 39RKB
-
LIVINGSTON INTERIOR COLOR
- CEDAR CREEK ADVANTAGE PACKAGE
- CEDAR CREEK CONVINIENCE PACKAGE
- 3RD A/C UNIT
- HEAT PUMP IN BEDROOM
- CARBON MONOXIDE DETECTOR
- RVIA SEAL
Maybe it’s me. Where I come from I can’t get help. Maybe it looks like I’m not approachable, Maybe it’s because I am old, fat and ugly. Maybe I’m invisible. But I can be standing in an aisle at Home Depot, Lowe’s, Walmart or any other place of business that is willing to take my money looking for something and have a store clerk pass by me without acknowledging me or asking if they could be of assistance. - Billy
You Save: $25,128
Sale Price: $89,995
Stock# 38852
Exterior Color: Opt. Full Body Paint; Onyx, Sapphire, Opal
| Sleeps | 7 |
| Slides | 4 |
| Length | 43 ft 3 in |
| Ext Width | 8 ft 5 in |
| Ext Height | 13 ft 3 in |
| Exterior Color | Opt. Full Body Paint; Onyx, Sapphire, Opal |
| Hitch Weight | 2860 lbs |
| GVWR | 16855 lbs |
| Dry Weight | 14484 lbs |
| Cargo Capacity | 2376 lbs |
| Fresh Water Capacity | 75 gals |
| Grey Water Capacity | 123 gals |
| Black Water Capacity | 41 gals |
| Available Beds | King |
| Refrigerator Type | 110V |
| Refrigerator Size | 20 cu ft |
| Cooktop Burners | 3 |
| Shower Size | 48" x 30" |
| Number of Awnings | 1 |
| Water Heater Type | Suburban Tankless |
| TV Info | LR 50" Smart TV, BR 32" Smart TV, Ext. 50" TV |
| Awning Info | 21' w/ LED Night Lighting |
| Axle Count | 2 |
| Shower Type | Standard |
| Solar Wattage | 200 watts |
| VIN | 235603 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


