New 2026 Forest River RV Cherokee Grey Wolf 22RR Toy Hauler Travel Trailer
12.9 CARGO SPACE / RAMP DOOR PATIO PACKAGE / FRONT WALK AROUND BED / SOLAR SYSTEM!!
The following is a list of Additional Options besides the Standard Features come with the unit are:-
- 2026 CHEROKEE 22RR
- GRAND CANYON DÉCOR
- BASE CAMP PACKAGE
- CAMPFIRE PACKAGE
- LIMITED PACKAGE
- SCREEN WALL/TENT WALL
- RVIA SEAL
We purchased a camper from a private party and were looking to get setup for the 4th of July. The service department was able to take time and go over the ins and out of my new to me camper and also install a solar charging system. I can’t Express how grateful I am and when it comes time… I will not shop anywhere else for our next camper!!! - Thomas
You Save: $16,962
Sale Price: $30,995
Stock# 39330
| Sleeps | 4 |
| Length | 29 ft |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 10 ft 8 in |
| Hitch Weight | 870 lbs |
| GVWR | 7870 lbs |
| Dry Weight | 5763 lbs |
| Cargo Capacity | 2107 lbs |
| Fresh Water Capacity | 52 gals |
| Grey Water Capacity | 38 gals |
| Black Water Capacity | 28 gals |
| Available Beds | RV King |
| Number of Awnings | 1 |
| Garage Size | 12 ft 9 in |
| Awning Info | 15' |
| Axle Count | 2 |
| Shower Type | Neo-Angled |
| VIN | 099914 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


