New 2026 Forest River RV Cherokee Grey Wolf Black Label 18RRBL Toy Hauler Travel Trailer
Front Queen / Ramp Door Patio / Solar Package / Power Stabilizer Jack !!
The following is a list of Additional Options besides the Standard Features come with the unit are
- 2026 CHEROKEE 18RRBL
- ACADIA DÉCOR
- BASE CAMP PACKAGE
- CAMPFIRE PACKAGE
- LIMITED PACKAGE
- SCREEN WALL/TENT WALL
- RVIA SEAL
Absolutely amazing and so kind! We have a hybrid travel trailer and we were getting tossed around traveling from the Denver area to Miles City Mt. During the trip we had a mishap with an hidden and illplaced clearance bar that resulted in roof damage and antenna damage. We called them from Douglas, Wy to see if they could at least install an anti-sway system. They were ready for us the minute we pulled - Lindsay
You Save: $16,432
Sale Price: $28,995
Stock# 38100
| Sleeps | 3 |
| Length | 24 ft 1 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 10 ft 6 in |
| Hitch Weight | 654 lbs |
| GVWR | 7654 lbs |
| Dry Weight | 4879 lbs |
| Cargo Capacity | 2775 lbs |
| Fresh Water Capacity | 40 gals |
| Grey Water Capacity | 38 gals |
| Black Water Capacity | 28 gals |
| Available Beds | Queen |
| Refrigerator Type | 12V High Efficiency Residential |
| Refrigerator Size | 10 cu ft |
| Number of Awnings | 1 |
| Garage Size | 15 ft 2 in |
| Water Heater Type | On Demand Tankless |
| Awning Info | 15' Power with LED Strip Lighting |
| Axle Count | 2 |
| Shower Type | Tub/Shower Combo |
| VIN | 097870 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


