New 2026 Forest River RV Cherokee Grey Wolf Black Label 22RRBL Toy Hauler Travel Trailer
BLACK LABEL/ RAMP DOOR PATIO PACKAGE / FRONT WALK AROUND BED / SOLAR SYSTEM!!
The following is a list of Additional Options besides the Standard Features come with the unit are:-
- 2026 CHEROKEE 22RRBL
- ACADIA DÉCOR
- BASE CAMP PACKAGE
- CAMPFIRE PACKAGELIMITED PACKAGE
- RVIA SEAL
Great service, super friendly and very patient answering a hundred questions. Finance lady Christen was very helpful in getting us the best deal. All wonderful people, thank you all so much. - Tricia
You Save: $15,011
Sale Price: $32,995
Stock# 39131
| Sleeps | 4 |
| Length | 29 ft |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 10 ft 6 in |
| Hitch Weight | 695 lbs |
| GVWR | 7695 lbs |
| Dry Weight | 5389 lbs |
| Cargo Capacity | 2306 lbs |
| Fresh Water Capacity | 40 gals |
| Grey Water Capacity | 38 gals |
| Black Water Capacity | 28 gals |
| Available Beds | RV King |
| Refrigerator Type | 12V High Efficiency Residential |
| Refrigerator Size | 10 cu ft |
| Number of Awnings | 1 |
| Garage Size | 12 ft 9 in |
| Water Heater Type | On Demand Tankless |
| Awning Info | 15' Power with LED Strip Lighting |
| Axle Count | 2 |
| Shower Type | Neo-Angled |
| VIN | 098272 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


