New 2026 Forest River RV Cherokee Grey Wolf Black Label 24RRTBL Toy Hauler Travel Trailer
BLACK LABEL / 13' CARGO AREA / RAMP DOOR PATIO / WALKAROUND KING BED/ TWO ENTRY DOOR/ OUTSIDE KITCHEN / 200 W SOLAR PANEL SYSTEM !!
The following is a list of Additional Options besides the Standard Features come with the unit are:-
- 2026 CHEROKEE 24RRTBL
- ACADIA DECOR
- BASE CAMP PACKAGE
- CAMPFIRE PACKAGE
- LIMITED PACKAGE
- SCREEN WALL/TENT WALL
- RVIA SEAL
Our propane stopped working while on a trip from Kansas City to Alaska. I stopped at Eastside and they were very helpful. A Tech even took time to help me make sure I did need a new regulator. We were able to make the repair and get back on the road. - Mark
You Save: $19,965
Sale Price: $36,995
Stock# 39149
| Sleeps | 4 |
| Length | 33 ft 3 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 10 ft 8 in |
| Hitch Weight | 989 lbs |
| GVWR | 7989 lbs |
| Dry Weight | 6412 lbs |
| Cargo Capacity | 1577 lbs |
| Fresh Water Capacity | 52 gals |
| Grey Water Capacity | 38 gals |
| Black Water Capacity | 38 gals |
| Available Beds | RV King |
| Number of Awnings | 1 |
| Garage Size | 13 ft |
| Awning Info | 15' |
| Axle Count | 2 |
| Shower Type | Standard |
| VIN | 099076 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


