New 2026 Forest River RV Cherokee Wolf Pack 350PACK15 Toy Hauler Fifth Wheel
Call for details.
Our propane stopped working while on a trip from Kansas City to Alaska. I stopped at Eastside and they were very helpful. A Tech even took time to help me make sure I did need a new regulator. We were able to make the repair and get back on the road. - Mark
You Save: $31,775
Sale Price: $64,597
Stock# 013279
Exterior Color: WHITE/BLACK/GRAY
| Sleeps | 5 |
| Slides | 1 |
| Length | 45 ft |
| Ext Width | 8 ft 5 in |
| Ext Height | 13 ft 5 in |
| Exterior Color | WHITE/BLACK/GRAY |
| Hitch Weight | 2960 lbs |
| GVWR | 16960 lbs |
| Dry Weight | 12225 lbs |
| Cargo Capacity | 4697 lbs |
| Fresh Water Capacity | 96 gals |
| Grey Water Capacity | 88 gals |
| Black Water Capacity | 44 gals |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| Available Beds | Queen |
| Refrigerator Type | 12V |
| Refrigerator Size | 10 cu ft |
| Cooktop Burners | 3 |
| Number of Awnings | 1 |
| Garage Size | 15 ft |
| Water Heater Capacity | 6 gal |
| Water Heater Type | On Demand Tankless |
| AC BTU | 15000 btu |
| Awning Info | 20' |
| Axle Count | 2 |
| Number of LP Tanks | 2 |
| Shower Type | Standard |
| Electrical Service | 50 amp |
| VIN | 5NHFCTL27TC223636 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.

