New 2026 Forest River RV Cherokee Wolf Pack 350PACK15 Toy Hauler Fifth Wheel
15FT GARAGE / 30 GALLON FUEL STATION / PATIO SYSTEM / KING BED / THEATER SEATING / OUTDOOR KITCHEN / TWO POWER AWNING / 200 W SOLAR / 2 AC !!
The following is a list of Additional Options besides the Standard Features come with the unit are:
- 2026 CHEROKEE 350PACK
- COFFEE BEAN INTERIOR DÉCOR
- LIMITED PACKAGE
- WOLF PACK STANDARD EQUIPMENT
- 2ND AWNING
- WEST COAST POWER PACKAGE-30 GALLON FUEL STATION, TRANSFER SWITCH
- RVIA SEAL
Absolutely amazing and so kind! We have a hybrid travel trailer and we were getting tossed around traveling from the Denver area to Miles City Mt. During the trip we had a mishap with an hidden and illplaced clearance bar that resulted in roof damage and antenna damage. We called them from Douglas, Wy to see if they could at least install an anti-sway system. They were ready for us the minute we pulled - Lindsay
You Save: $37,640
Sale Price: $56,995
Stock# 38214
| Sleeps | 4 |
| Slides | 1 |
| Length | 45 ft |
| Ext Width | 8 ft 6 in |
| Ext Height | 13 ft 5 in |
| Hitch Weight | 2960 lbs |
| GVWR | 16960 lbs |
| Dry Weight | 12263 lbs |
| Cargo Capacity | 4697 lbs |
| Fresh Water Capacity | 96 gals |
| Grey Water Capacity | 88 gals |
| Black Water Capacity | 44 gals |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| Available Beds | RV King |
| Refrigerator Type | 12V |
| Refrigerator Size | 10 cu ft |
| Cooktop Burners | 3 |
| Number of Awnings | 2 |
| Garage Size | 15 ft |
| Water Heater Type | On Demand Tankless |
| AC BTU | 15000 btu |
| TV Info | LR TV |
| Awning Info | 15' Power w/LED Accent Lighting |
| Axle Count | 2 |
| Washer/Dryer Available | Yes |
| Shower Type | Standard |
| Electrical Service | 50 amp |
| VIN | 223957 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


