New 2026 Forest River RV Cherokee Wolf Pack 352PACK15 Toy Hauler Fifth Wheel
15 FT GARAGE / 30 GALLON FUEL STATION / OUTSIDE KITCHEN / THEATER SEATING / KIND BED / 200 W SOLAR / 2 AC!!
The following is a list of Additional Options besides the Standard Features come with the unit are:
- 2026 CHEROKEE 352PACK
- COFFEE BEAN INTERIOR DÉCOR
- LIMITED PACKAGE
- WOLF PACK STANDARD EQUIPMENT
- 2ND AWNING
- WEST COAST POWER PACKAGE – 30 GALLON
- FUEL STATION, TRANSFER SWITCH
- RVIA SEAL
After over 20 plus years we found Schieks RV, in Manitowoc and we are so glad we did, Tina was knowledgable and genuine you can tell she truly wants what is best for you and cares just like she would if buying a camper/fifth wheel for herself.
We met the service team when first looking at the fifth wheel and again at walk through making sure everything was set for us, explaining everything and - Allan
You Save: $39,243
Sale Price: $61,995
Stock# 38964
| Sleeps | 6 |
| Slides | 1 |
| Length | 45 ft |
| Ext Width | 8 ft 6 in |
| Ext Height | 13 ft 5 in |
| Hitch Weight | 2745 lbs |
| GVWR | 16745 lbs |
| Dry Weight | 12768 lbs |
| Cargo Capacity | 3977 lbs |
| Fresh Water Capacity | 96 gals |
| Grey Water Capacity | 88 gals |
| Black Water Capacity | 88 gals |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| Number Of Bunks | 1 |
| Available Beds | RV King |
| Refrigerator Type | 12V |
| Refrigerator Size | 10 cu ft |
| Cooktop Burners | 3 |
| Number of Awnings | 2 |
| Garage Size | 15 ft |
| Water Heater Type | On Demand Tankless |
| AC BTU | 15000 btu |
| TV Info | LR TV |
| Awning Info | 15' Power w/LED Accent Lighting |
| Axle Count | 2 |
| Washer/Dryer Available | Yes |
| Shower Type | Standard |
| Electrical Service | 50 amp |
| VIN | 224125 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


