New 2026 Forest River RV Cherokee Wolf Pack 352PACK15 Toy Hauler Fifth Wheel
15’ Garage / King Bed / Mid Living / Outdoor Kitchen / Fireplace / 15’ Awning
Cherokee Wolf Pack 352PACK15 toy hauler highlights:
- 15' Separate Garage
- Loft
- Theater Seating
- Outdoor Mini Kitchen
- Double 15' Awnings
Options Added:
Limited Package*
Wolf Pack Standard Equipment Package*
2nd Awning
3 Season Garage Wall
RVIA Seal
This toy hauler has everything you and your partner need to have a fantastic experience on the road! Unwind in the front bedroom, fitted with a large RV king bed, overhead cabinets, and nightstands on each side of the bed, perfect for keeping all your clothes organized. In the kitchen area, you will find a 12V refrigerator, overhead cabinets, an XL pantry, a microwave, and a TV with a fireplace. Your guests can turn the garage into their bedroom at night since there is a quick set bed system above, a loft/storage, a flip-up top with stools, plus a half bath with folding walls and a flip-down recessed sink!
With any Cherokee Wolf Pack toy hauler by Forest River, you will enjoy never-ending adventures. You'll appreciate the 8' 6" wide body design so you can bring along toys and gear, and there is 4-camera prep with a rear camera if you want the option to make parking easier than ever. There are real wood cabinet doors and drawers inside and LED lights to keep your space well lit. These toy haulers are built with tongue and groove plywood main floors and a forced air heated underbelly and enclosed holding tanks that will help you extend your camping season.
A 5 year protection plan can be added to this camper for $3,490 or $29/mo*. Ask our team for details!
*Payments are based on 7.49% APR for 240/mo with no taxes included and 10% down for qualified applicants. SR1 does not believe in dealer fees. We provide the most transparent pricing in the industry. You will not be charged doc, prep, or destination fees. Please click "get financed" above, to submit an application. We will reply ASAP to the application. Price, information, and availability are subject to change at any time, therefore, information and specifications are not guaranteed. Terms may vary depending on applicants' residency.
*Manufacturer features may or may not apply to certain units and not others within the same brand and / or series. Please confirm what specific options, packages, and capabilities this specific RV has by calling or texting 207-224-8444.
RV Leaders got my attention with their website showing the best price anywhere. They followed up with impressively responsive correspondence. Everyone there was very knowledgeable, enthusiastic, and personable. I highly recommend RV Leaders & Camping Outlet. - Jim
You Save: $44,893
Sale Price: $59,900
Stock# TC224292
Interior Color: Coffee Bean
| Sleeps | 6 |
| Slides | 1 |
| Length | 45 ft |
| Ext Width | 8 ft 6 in |
| Ext Height | 13 ft 5 in |
| Interior Color | Coffee Bean |
| Hitch Weight | 2745 lbs |
| GVWR | 16745 lbs |
| Dry Weight | 12730 lbs |
| Cargo Capacity | 4015 lbs |
| Fresh Water Capacity | 96 gals |
| Grey Water Capacity | 88 gals |
| Black Water Capacity | 88 gals |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| Number Of Bunks | 1 |
| Available Beds | RV King |
| Refrigerator Type | 12V |
| Refrigerator Size | 10 cu ft |
| Cooktop Burners | 3 |
| Number of Awnings | 2 |
| Garage Size | 15 ft |
| Water Heater Type | On Demand Tankless |
| AC BTU | 15000 btu |
| TV Info | LR TV |
| Awning Info | 15' Power w/LED Accent Lighting |
| Axle Count | 2 |
| Washer/Dryer Available | Yes |
| Shower Type | Standard |
| Electrical Service | 50 amp |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


