New 2026 Forest River RV Cherokee Wolf Pup Black Label 18RJBWBL Toy Hauler Travel Trailer
The 18RJBWBL is what a small toy hauler should be with the right combination of size, weight, and storage capacity for your toys. A modern chef’s kitchen, dinette area, queen size bed with overhead bunk and functional bath highlight the interior of this unit. On the exterior the exclusive Pup patio system will give you a great elevated seating area. As with all Pups, our outside awning area is second to none. Entertain guests with our outside entertainment area with speakers, and TV bracket. Give us a call for Sale Pricing!
Our journey with RV Leaders has been nothing short of exceptional, from the expansive inventory to the unparalleled customer service that truly set them apart. The range of RVs available was impressive, catering to every possible need and preference one could imagine. - Maria
You Save: $19,664
Sale Price: $25,780
Stock# T128184
| Length | 22 ft 8 in |
| Ext Width | 7 ft 6 in |
| Ext Height | 10 ft 6 in |
| Hitch Weight | 754 lbs |
| Dry Weight | 4080 lbs |
| Fresh Water Capacity | 26 gals |
| Grey Water Capacity | 28 gals |
| Black Water Capacity | 28 gals |
| Number of Awnings | 1 |
| Awning Info | 12 |
| VIN | 5ZT2CKGC9TY039718 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


