New 2026 Forest River RV Puma 220FK Travel Trailer
STONE DECOR
VALUE SHOPPER PACKAGE
JACKNIFE SOFA W/PULL DOWN CENTER DRINK TRAY & STORAGE
UNDERNEATH, ELEC AWNING W/LED LIGHT STRIP, PRE-WIRED FOR SOLAR
SYSTEM, LED LIGHTING, 13.5 BTU DUCTED A/C, CONGOLEUM DESIGNER
CAREFREE RESILIENT FLOORING, BEDSPREAD, BEDROOM TV HOOK UP, TV
ANTENNA W/BOOSTER & CABLE HOOK UP, TUB/SHOWER SURROUND, AM/
FM/BLUETOOTH STEREO, GLASS RANGE COVER, UNDERMOUNT SINK W/
COVER, WI-FI PREP, TANKLESS WATER HEATER
ADVANTAGE PACKAGE
11 CU FT 12V RESIDENTIAL REFER, 1.3 CU FT MICROWAVE, 21" OVEN, RANGE
HOOD, ENCLOSED UNDERBELLY, 2-O/S SPEAKERS, OUTSIDE SHOWER,
ROLLER SHADES, SPARE TIRE & CARRIER, FOLDING GRAB HANDLE, BATH
SKYLIGHT, UPGRADE KITCHEN FAUCET W/ PULL DOWN SPRAYER
LIMITED EDITION PACKAGE (1 A/C)
ALUM SOLID TRIPLE STEPS, 50 AMP SERVICE (2ND A/C PREP), (INCLUDES
ROOF VENT IN BEDROOM), ROOF LADDER, 15K BTU DUCTED A/C IN LIVING
AREA, BLACK TANK FLUSH, FIREPLACE (N/A ON 25BHS & 23BHQ)
ELECTRIC POWER PACKAGE
4 ELECTRIC STAB JACKS, 3500# ELECTRIC TONGUE JACK
40" HD LED TV
THEATER SEAT IPO JACKNIFE IN LIVING AREA
ROADSIDE ASSISTANCE
CARBON MONOXIDE DETECTOR
Did not buy today, but I will be back! Shawn showed me what I asked to see and walked me through what might fit my needs. I am coming back when I'm ready to buy. Best prices on 2025 units. - Paul
You Save: $18,900
Sale Price: $31,900
Stock# N28219
| Sleeps | 3 |
| Slides | 2 |
| Length | 25 ft 11 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 11 ft 2 in |
| Hitch Weight | 770 lbs |
| GVWR | 7600 lbs |
| Dry Weight | 6078 lbs |
| Cargo Capacity | 1522 lbs |
| Fresh Water Capacity | 43 gals |
| Grey Water Capacity | 70 gals |
| Black Water Capacity | 35 gals |
| Available Beds | Queen |
| Refrigerator Type | 12V Black Glass |
| Refrigerator Size | 11 cu ft |
| Shower Size | 36" x 30" |
| Number of Awnings | 1 |
| Water Heater Type | Tankless |
| AC BTU | 13500 btu |
| Awning Info | Electric with LED Lights |
| Axle Count | 2 |
| Washer/Dryer Available | Yes |
| Shower Type | Standard |
| Electrical Service | 50 amp |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


