New 2026 Forest River RV Rockwood GEO Pro G20BS Travel Trailer
"Guaranteed, Lowest Prices in California" REAR QUEEN BED SLIDE OUT / L-SHAPED SOFA / TWO 200W SOLAR PANEL / 2 TV !!
The following is a list of Additional Options besides the Standard Features come with the unit are:
- 2026 ROCKWOOD 20BS
- SUNSET SEEKER PACKAGE
- EXTRA 200W ROOF SOLAR PANEL
- SMART LIVING ROOM TV
- RVIA SEAL
We purchased a camper from a private party and were looking to get setup for the 4th of July. The service department was able to take time and go over the ins and out of my new to me camper and also install a solar charging system. I can’t Express how grateful I am and when it comes time… I will not shop anywhere else for our next camper!!! - Thomas
You Save: $6,705
Sale Price: $31,995
Stock# 38792
| Sleeps | 2 |
| Slides | 1 |
| Length | 21 ft 2 in |
| Ext Width | 7 ft 8 in |
| Ext Height | 10 ft 4 in |
| Hitch Weight | 535 lbs |
| Dry Weight | 3838 lbs |
| Cargo Capacity | 1159 lbs |
| Fresh Water Capacity | 31 gals |
| Grey Water Capacity | 27 gals |
| Black Water Capacity | 27 gals |
| Furnace BTU | 20000 btu |
| Available Beds | Queen |
| Number of Awnings | 1 |
| LP Tank Capacity | 20 lbs |
| Awning Info | 16' |
| Axle Count | 1 |
| Number of LP Tanks | 2 |
| Shower Type | Standard |
| Solar Wattage | 200 watts |
| VIN | 040229 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


