New 2026 Forest River RV Rockwood Signature 401SFB Fifth Wheel
TWO TONE-LINEN INTERIOR
MILLERSBURG ELITE PACKAGE
15K BTU 3RD ROOF A/C
3 SLIDE TOPPERS
EXTRA 200W ROOF SOLAR PANEL
EXTRA MAXXAIR VENT FAN & VENT CVR W/REMOTE- KITCHEN/LR
They went above and beyond to make a wonderful experience buying our camper. From sales to the guys doing the walk through to finance. I would highly recommend them to anyone. Very easy transaction. A+ rating in our book. Thank you for everything. - Jason
You Save: $30,800
Sale Price: $75,900
Stock# N11341
| Sleeps | 4 |
| Slides | 3 |
| Length | 40 ft |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 13 ft 4 in |
| Hitch Weight | 2079 lbs |
| Dry Weight | 11460 lbs |
| Cargo Capacity | 2036 lbs |
| Fresh Water Capacity | 54 gals |
| Grey Water Capacity | 83 gals |
| Black Water Capacity | 92 gals |
| Tire Size | 16 |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| Available Beds | King |
| Refrigerator Type | 12V |
| Cooktop Burners | 3 |
| Number of Awnings | 2 |
| LP Tank Capacity | 30 Lbs. |
| Water Heater Capacity | 12 gal |
| Water Heater Type | Gas/Electric |
| TV Info | LR Smart TV |
| Awning Info | 11' & 20' Power Awning w/ Adjustable Rain Dump & LED Light Strip |
| Axle Count | 2 |
| Washer/Dryer Available | Yes |
| Number of LP Tanks | 2 |
| Shower Type | Shower w/Seat |
| Electrical Service | 50 amp |
| Solar Wattage | 200 watts |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


