New 2026 Forest River RV Rockwood Signature 404SRK Fifth Wheel
"GUARANTEED LOWEST PRICE IN CALIFORNIA" Rear Kitchen / Built In 7000W Generator / Kind Bed / Slide Toppers / Solar System / 3 AC!!
The following is a list of Additional Options besides the Standard Features come with the unit are:-
- 2026 ROCKWOOD 404SRK
- OPTIOAL DESK INPLACE OF THEATER SEATING
- INSTALL 7000W GENERATOR
- TWO TONE-CHOCOLATE INTERIOR
- MILLERSBURG ELITE PACKAGE
- 15K BTU 3RD ROOF A/C
- 4 SLIDE TOPPERS
- SMART BEDROOM TV
- RIVA SEAL
What a great experience. Absolutely streamlined process of my trade in. I was in and out in just around an hour or so. The staff was super helpful. Cory gave me a walkthrough of my new unit, very knowledgeable staff. I highly recommend this group! - Alex
You Save: $33,467
Sale Price: $82,995
Stock# 39346
| Sleeps | 4 |
| Slides | 4 |
| Length | 41 ft |
| Ext Width | 8 ft 5 in |
| Ext Height | 13 ft 4 in |
| Hitch Weight | 2300 lbs |
| Dry Weight | 11779 lbs |
| Cargo Capacity | 2521 lbs |
| Fresh Water Capacity | 54 gals |
| Grey Water Capacity | 92 gals |
| Black Water Capacity | 53 gals |
| Tire Size | 16 |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| Available Beds | King |
| Refrigerator Type | 12V |
| Cooktop Burners | 3 |
| Number of Awnings | 1 |
| LP Tank Capacity | 30 Lbs. |
| Water Heater Capacity | 12 gal |
| Water Heater Type | Quick Recovery Auto Ignite Gas/Electric |
| TV Info | LR Smart TV |
| Awning Info | 25' Power Awning w/ Adjustable Rain Dump & LED Light Strip |
| Axle Count | 2 |
| Washer/Dryer Available | Yes |
| Number of LP Tanks | 2 |
| Shower Type | Standard |
| Electrical Service | 50 amp |
| Solar Wattage | 200 watts |
| VIN | 910348 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


