New 2026 Forest River RV Sandstorm 2600 Toy Hauler Travel Trailer
Call for details
Great service, super friendly and very patient answering a hundred questions. Finance lady Christen was very helpful in getting us the best deal. All wonderful people, thank you all so much. - Tricia
You Save: $31,346
Sale Price: $62,975
Stock# SS411
Interior Color: Westwood
| Sleeps | 6 |
| Slides | 2 |
| Length | 34 ft 9 in |
| Ext Width | 8 ft 6 in |
| Ext Height | 12 ft 9 in |
| Interior Color | Westwood |
| Hitch Weight | 1570 lbs |
| GVWR | 13570 lbs |
| Dry Weight | 9129 lbs |
| Cargo Capacity | 4441 lbs |
| Fresh Water Capacity | 102 gals |
| Grey Water Capacity | 80 gals |
| Black Water Capacity | 42 gals |
| Generator | 6.0 |
| Number Of Bunks | 2 |
| Available Beds | 3 |
| AC BTU | 15000 btu |
| TV Info | 55 |
| Electrical Service | 50 amp |
| Solar Wattage | 600 watts |
| VIN | 4X4TSCB26TF012804 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.

