New 2026 Forest River RV Un-Mapped 24RK Travel Trailer
REAR KITCHEN / OUTDOR KITCHEN / TAILGATE BAR TOP WITH 2 CHAIR / PUL OUT DINETTE TABLE / THEATER SEATING / TWO 200 W SOLAR !!
The following is a list of Additional Options besides the Standard Features that come with the unit are:-
- 2026 UN-MAPPED 24RK
- LOST DUNE DECOR
- GO DISCOVER VALUE PACKAGE
- RVIA SEAL
Great service, super friendly and very patient answering a hundred questions. Finance lady Christen was very helpful in getting us the best deal. All wonderful people, thank you all so much. - Tricia
You Save: $16,821
Sale Price: $35,995
Stock# 38556
| Sleeps | 2 |
| Slides | 1 |
| Length | 28 ft 11 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 10 ft 8 in |
| Hitch Weight | 760 lbs |
| GVWR | 7428 lbs |
| Dry Weight | 5928 lbs |
| Cargo Capacity | 1500 lbs |
| Fresh Water Capacity | 40 gals |
| Grey Water Capacity | 70 gals |
| Black Water Capacity | 30 gals |
| Available Beds | King |
| Number of Awnings | 1 |
| Water Heater Type | Tankless On Demand |
| AC BTU | 15000 btu |
| Awning Info | 21' Power Awning |
| Shower Type | Standard |
| Electrical Service | 30 amp |
| VIN | 035497 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


