New 2026 Forest River RV Un-Mapped 25FK Travel Trailer
OUTDOR KITCHEN / TAILGATE BAR TOP WITH 2 CHAIR / FRONT KITCHEN / PUL OUT DINETTE TABLE / KING BED / THEATER SEATING / 400W SOLAR PANEL !!
The following is a list of Additional Options besides the Standard Features come with the unit are:
- 2026 UN-MAPPED 25FK
- LOST DUNE DÉCOR
- GO DISCOVER VALUE PACKAGE
- RVIA SEAL
Randy and Tim helped us out. We needed some new batteries on our trip from Indianapolis to Bend, OR. Not only did they get us the batteries, when we needed a new connection made they drove us down to the local Napa and got us back. Also stayed open an hour past closing to make sure we were good. - Dan
You Save: $17,055
Sale Price: $39,995
Stock# 38450
| Sleeps | 2 |
| Slides | 2 |
| Length | 29 ft |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 10 ft 9 in |
| Hitch Weight | 670 lbs |
| GVWR | 7670 lbs |
| Dry Weight | 6258 lbs |
| Cargo Capacity | 1412 lbs |
| Fresh Water Capacity | 40 gals |
| Grey Water Capacity | 70 gals |
| Black Water Capacity | 30 gals |
| Available Beds | King |
| Number of Awnings | 1 |
| Water Heater Type | Tankless On Demand |
| AC BTU | 15000 btu |
| Awning Info | 21' Power Awning |
| Shower Type | Walk-In Shower |
| Electrical Service | 30 amp |
| VIN | 035482 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


