New 2026 Forest River RV Vengeance Rogue SUT 25SUT Toy Hauler Travel Trailer
14.1 FT GARAGE SPACE / KING BED / RAMP PATIO KIT / ALL POWER JACKS / SOLAR SYSTEM / FUEL STATIONS
The following is a list of Additional Options besides the Standard Features come with the unit are:
- 2026 VENGEANCE 25SUT
- CAPPUCINO INTERIOR DÉCOR
- PREMIUM PACKAGE
- RAMP PATIO RAILING
- POWER TONGUE JACK
- RIVA SEAL
They went above and beyond to make a wonderful experience buying our camper. From sales to the guys doing the walk through to finance. I would highly recommend them to anyone. Very easy transaction. A+ rating in our book. Thank you for everything. - Jason
You Save: $18,094
Sale Price: $39,995
Stock# 38654
| Sleeps | 6 |
| Length | 32 ft 3 in |
| Ext Width | 8 ft 6 in |
| Ext Height | 12 ft 1 in |
| Hitch Weight | 1265 lbs |
| GVWR | 11465 lbs |
| Dry Weight | 7078 lbs |
| Cargo Capacity | 4387 lbs |
| Fresh Water Capacity | 96 gals |
| Grey Water Capacity | 44 gals |
| Black Water Capacity | 44 gals |
| Number Of Bunks | 1 |
| Available Beds | King |
| Refrigerator Type | 12V High Efficiency Residential |
| Refrigerator Size | 10 cu ft |
| Cooktop Burners | 3 |
| Number of Awnings | 1 |
| Garage Size | 14 ft 1 in |
| Water Heater Type | Tankless On Demand |
| AC BTU | 15000 btu |
| Awning Info | 21' Power |
| Axle Count | 2 |
| Shower Type | Standard |
| Electrical Service | 50 amp |
| VIN | 005529 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


