New 2026 Forest River RV Westbrook Luxury 245RKLC Travel Trailer
Unbeatable Prices! Feature packed! Best Value Products – Only Available at Campers Inn RV! Secure your Best Deal Today on these MUST SEE MONEY SAVERS! Let us Text You Current Offers!
The team here is awesome to work with. They went above and beyond to get us out the door even faster than usual. Service is great. Sales team is friendly and not pushy. Management and finance were great. This is a great place to purchase your RV from. - Christopher
You Save: $19,913
Sale Price: $31,993
Stock# 110112
Interior Color: SEPIA SUNRISE
| Sleeps | 5 |
| Slides | 1 |
| Length | 29 ft 2 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 10 ft 4 in |
| Interior Color | SEPIA SUNRISE |
| Hitch Weight | 505 lbs |
| GVWR | 7705 lbs |
| Dry Weight | 6011 lbs |
| Cargo Capacity | 1211 lbs |
| Fresh Water Capacity | 42 gals |
| Grey Water Capacity | 34 gals |
| Black Water Capacity | 34 gals |
| Tire Size | ST205/75R14/D |
| Number Of Bunks | 2 |
| Available Beds | 1 |
| Refrigerator Type | 12v |
| Number of Awnings | 1 |
| LP Tank Capacity | 20 lbs |
| Number of LP Tanks | 1 |
| VIN | 5ZT2WBPB7TB100145 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


