New 2026 Genesis Supreme Rage'n Overnighter 2750 Toy Hauler Travel Trailer
Call for details.
Stopped in to look at options. Wonderful customer service, we were shown several different options to give us a good idea of what we liked and didnt like. Wish all lots were as attentive and helpful rather than pushing a big sale. Definitely will be back. - Lyncee
You Save: $11,751
Sale Price: $41,978
Stock# RN79993
| Sleeps | 4 |
| Length | 32 ft 10 in |
| Ext Width | 8 ft 5 in |
| Hitch Weight | 1200 lbs |
| GVWR | 10400 lbs |
| Dry Weight | 6590 lbs |
| Cargo Capacity | 3810 lbs |
| Fresh Water Capacity | 100 gals |
| Grey Water Capacity | 40 gals |
| Black Water Capacity | 40 gals |
| Number Of Bunks | 1 |
| Available Beds | King |
| Number of Awnings | 1 |
| Axle Weight | 5390 lbs |
| Garage Size | 15 ft |
| Water Heater Capacity | 6 gal |
| Awning Info | 18' |
| Shower Type | Standard |
| Electrical Service | 30 amp |
| VIN | TP479993 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.

