New 2026 Grand Design Reflection 100 Series 32BH Fifth Wheel
Our Price is Lower Than This! Grand Design does not allow us to display it, but we can text it to you instantly. Click for pricing details! Features include: Spacious Rear Bunkhouse | On-Demand Water Heater | Pantry
They went above and beyond to make a wonderful experience buying our camper. From sales to the guys doing the walk through to finance. I would highly recommend them to anyone. Very easy transaction. A+ rating in our book. Thank you for everything. - Jason
You Save: $21,886
Sale Price: $54,989
Stock# 114539
Interior Color: COLLINS
| Sleeps | 6 |
| Slides | 2 |
| Length | 35 ft 10 in |
| Ext Width | 11 ft 1 in |
| Ext Height | 12 ft 3 in |
| Interior Color | COLLINS |
| Hitch Weight | 1522 lbs |
| GVWR | 11995 lbs |
| Dry Weight | 9468 lbs |
| Fresh Water Capacity | 55 gals |
| Grey Water Capacity | 78 gals |
| Black Water Capacity | 39 gals |
| Tire Size | ST225/75R15 LRE |
| Furnace BTU | 30000 btu |
| Available Beds | Queen |
| Refrigerator Type | 12V |
| Refrigerator Size | 10 cu ft |
| Cooktop Burners | 3 |
| Shower Size | 30" x 36" |
| Number of Awnings | 1 |
| LP Tank Capacity | 30 lbs |
| Water Heater Type | On Demand Tankless |
| AC BTU | 15000 btu |
| TV Info | LR 40" High-Definition LED TV |
| Awning Info | 19' One Touch Electric LED |
| Axle Count | 2 |
| Number of LP Tanks | 2 |
| Shower Type | Walk-In Shower |
| Electrical Service | 50 amp |
| VIN | 573FR3724T3355936 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


