New 2026 Jayco Eagle 360DBOK Fifth Wheel
Adventure Begins In This Jayco Eagle! Come See Us!
Experience elevated adventure living with the all-new 2026 Jayco Eagle 360DBOK, a family-focused luxury fifth wheel built for travelers who want space, comfort, and the freedom to turn every destination into a memory worth keeping. Designed for long weekends, extended stays, and full-on road trip lifestyles, this model blends residential comfort with campground-ready durability.
I give this dealership and all the employees there a five out of a five star rating. Everyone went above and beyond. They were so helpful with everything. I couldn't be happier with the service there! - Jon
You Save: $35,209
Sale Price: $72,995
Stock# 108231
| Sleeps | 6 |
| Slides | 3 |
| Length | 43 ft 4 in |
| Ext Width | 8 ft 1 in |
| Ext Height | 13 ft 4 in |
| Int Height | 8 ft 7 in |
| Hitch Weight | 2615 lbs |
| GVWR | 14950 lbs |
| Dry Weight | 12660 lbs |
| Cargo Capacity | 2290 lbs |
| Fresh Water Capacity | 81 gals |
| Grey Water Capacity | 87 gals |
| Black Water Capacity | 87 gals |
| Tire Size | ST235/85R16E |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| Number Of Bunks | 1 |
| Available Beds | King, Olympic Queen |
| Refrigerator Type | 12 Volt |
| Refrigerator Size | 16 cu ft |
| Cooktop Burners | 3 |
| Shower Size | 30" x 48" |
| Number of Awnings | 2 |
| LP Tank Capacity | 30 lbs |
| Water Heater Type | Tankless |
| AC BTU | 30000 btu |
| TV Info | LR 4K Ultra HD Smart 50" TV |
| Awning Info | 10'6" and 17' Electric with integrated dimmable LED lights |
| Axle Count | 2 |
| Washer/Dryer Available | Yes |
| Number of LP Tanks | 2 |
| Shower Type | Standard |
| Electrical Service | 50 amp |
| VIN | 1UJCA0BV1T1WN0098 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


