New 2026 Keystone RV Bullet 21RKC Travel Trailer
2026 Keystone RV Bullet Classic 21RKC Travel Trailer w/Rear Kitchen & Queen Bed
ALL WEIGHT SPECS TBD
Options Added:
Classic Package*
On Demand Water Heater
8 cu/ft. Refrigerator - 12V
Classic Package*:
Black Tank Flush
Micro Diamond Plating
(2) 20lb. LP Tanks
Tinted Safety Glass
Spare Tire
Adjustable Power Awning w/LED Interior Lighting
Power Tongue Jack
High Rise Kitchen Faucet
Low Profile Hood
2 Burner Gas Range Top
Large Kitchen Sink
LED Lighting
TV
Residential Queen Bed
30K BTU Furnace
Full Glass Entrance Door
Back Up Camera Prep
Rear Ladder Prep
Bedroom TV Prep
Keystone Exclusives:
3-Year Limited Structural Warranty
1-Year Limited Base Warranty
Color-Coded Unified Wiring Standard
Tuf-Lok™ Thermoplastic Duct Joiners
Hyper Deck™ Flooring
Stopped in to look at options. Wonderful customer service, we were shown several different options to give us a good idea of what we liked and didnt like. Wish all lots were as attentive and helpful rather than pushing a big sale. Definitely will be back. - Lyncee
You Save: $4,996
Sale Price: $27,990
Stock# TD430472
| Sleeps | 6 |
| Slides | 1 |
| Length | 25 ft 5 in |
| Ext Height | 11 ft 1 in |
| Fresh Water Capacity | 45 gals |
| Grey Water Capacity | 34 gals |
| Black Water Capacity | 34 gals |
| Furnace BTU | 30000 btu |
| Available Beds | Queen |
| Refrigerator Type | 12V Double Door |
| Refrigerator Size | 8 cu ft |
| Convection Cooking | Yes |
| Cooktop Burners | 3 |
| Number of Awnings | 1 |
| LP Tank Capacity | 20 lbs |
| Water Heater Type | Girard Tankless |
| AC BTU | 13500 btu |
| Axle Count | 2 |
| Number of LP Tanks | 2 |
| Shower Type | Standard |
| VIN | 4YDTBLJ24TD430472 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.

