New 2026 Keystone RV Bullet Classic 21RKCWE Travel Trailer
REAR KITCHEN / BOOTH DINETTE / FRONT PRIVATE BEDROOM / FULL BATH / 220W SOLAR PANEL SYSTEM / TV !!
The following is a list of Additional Options besides the Standard Features come with the unit are:-
- 2026 BULLET 21RKCWE
- DÉCOR – BULLET – TRANQUIL TIMBER
- PENDLETON PACKAGE
- CLASSIC PACKAGE
- 15K A/C
- ON DEMAND WATER HEATER
- REFRIGERATOR – 12V – 8 CF
- SOLAR FLEX PROTECT
- RIVA SEAL – GO CAMPING
I want to say thank you for everything that you did. You went way beyond my expectations. Everyone was so helpful. You are all amazing! - Karen
You Save: $16,971
Sale Price: $29,995
Stock# 39535
Interior Color: Tranquil Timber
| Sleeps | 4 |
| Slides | 1 |
| Length | 25 ft 5 in |
| Ext Height | 10 ft 9 in |
| Interior Color | Tranquil Timber |
| Hitch Weight | 560 lbs |
| Dry Weight | 4820 lbs |
| Cargo Capacity | 1680 lbs |
| Fresh Water Capacity | 37 gals |
| Grey Water Capacity | 34 gals |
| Black Water Capacity | 34 gals |
| Tire Size | ST205/75R14D |
| Furnace BTU | 30000 btu |
| Available Beds | Queen |
| Refrigerator Type | 12V |
| Refrigerator Size | 8 cu ft |
| Cooktop Burners | 2 |
| Number of Awnings | 1 |
| LP Tank Capacity | 20 lbs |
| Water Heater Type | Girard Tankless |
| AC BTU | 13500 btu |
| TV Info | LR TV |
| Awning Info | 16' |
| Axle Count | 2 |
| Number of LP Tanks | 2 |
| Shower Type | Standard |
| VIN | 431514 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


