New 2026 Keystone RV Fuzion 419 Toy Hauler Fifth Wheel
Full Body Paint / 16FT Garage / Auto Leveling / King Bed / Ramp Door Patio Pkg / Three Season Door / 440W Solar Panel / 2000W Inverter / 3 AC !!
The following is a list of Additional Options besides the Standard Features come with the unit are:-
- 2026 FUZION 419
- DÉCOR – FUZION – SMOKE
- EXTERIOR DEOR – FUZION – CUSTOM PAINT – BLACK METTALIC
- EXTREME EXTERIOR
- INTENSE INTERIOR
- MONSTER PACKAGE
- REFRIGERATOR – 12V – 20CF
- SLIDING REAR PATIO DOOR
- SOLAR FLEX DISCOVER
- RVIA SEAL – GO CAMPING
Our journey with RV Leaders has been nothing short of exceptional, from the expansive inventory to the unparalleled customer service that truly set them apart. The range of RVs available was impressive, catering to every possible need and preference one could imagine. - Maria
You Save: $64,904
Sale Price: $134,995
Stock# 39272
| Sleeps | 9 |
| Slides | 3 |
| Length | 44 ft 6 in |
| Ext Height | 13 ft 3 in |
| Hitch Weight | 3770 lbs |
| Dry Weight | 16935 lbs |
| Cargo Capacity | 4065 lbs |
| Fresh Water Capacity | 173 gals |
| Grey Water Capacity | 104 gals |
| Black Water Capacity | 104 gals |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| Generator | 5500 Flex Power |
| Fuel Capacity | 60 gals |
| Number Of Bunks | 1 |
| Available Beds | King |
| Refrigerator Type | Stainless Steel Residential |
| Convection Cooking | Yes |
| Cooktop Burners | 4 |
| Number of Awnings | 2 |
| Axle Weight | 8000 lbs |
| Garage Size | 16 ft |
| LP Tank Capacity | 30 lbs |
| Water Heater Type | Girard On Demand |
| TV Info | LR TV, BR Smart TV, Garage LED TV, Ext. 50" TV |
| Awning Info | 8', 13', 14' Girard Cassette w/LED Lighting |
| Axle Count | 3 |
| Washer/Dryer Available | Yes |
| Number of LP Tanks | 2 |
| Shower Type | Shower w/Seat |
| Electrical Service | 50 amp |
| VIN | 810149 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


