New 2026 Keystone RV Fuzion 440 Toy Hauler Fifth Wheel
FULL BODY PAINT / 14 FT GARAGE / 5.5 KW GENERATOR / KING BED / 440 W SOLAR PANEL / 2000 W INVERTER / 3 AC PACKAGE !!!
The following is a list of Additional Options besides the Standard Features come with the unit are:
- 2026 FUZION 440
- DÉCOR – FUZION – SMOKE
- EXTERIOR DÉCOR – FUZION – CUSTOM PAINT – BLACK METALLIC
- EXTREME EXTERIOR
- INTENSE INTERIOR
- MONSTER PACKAGE
- REFRIGERATOR – 12V – 20 CF
- SLIDING REAR PATIO DOOR
- SOLAR FLEX DISCOVER
- RIVA SEAL – GO CAMPING
I was having trouble with my BMPRO and we called Burton campers and shared what was going on then we were transferred to Easton. He understood our problem and was extremely helpful in helping me resolve our issues. Great customer service and support. We need more Eastons in the workplace we live in California and had to call Alabama to get the help we needed. Great job Easton
- Sandra
You Save: $63,689
Sale Price: $134,995
Stock# 39190
| Sleeps | 9 |
| Slides | 3 |
| Length | 45 ft 11 in |
| Ext Height | 13 ft 3 in |
| Hitch Weight | 3780 lbs |
| Dry Weight | 17110 lbs |
| Cargo Capacity | 3890 lbs |
| Fresh Water Capacity | 173 gals |
| Grey Water Capacity | 104 gals |
| Black Water Capacity | 104 gals |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| Generator | 5500 Flex Power |
| Fuel Capacity | 60 gals |
| Number Of Bunks | 1 |
| Available Beds | King |
| Refrigerator Type | Stainless Steel Residential |
| Convection Cooking | Yes |
| Cooktop Burners | 4 |
| Number of Awnings | 3 |
| Axle Weight | 8000 lbs |
| Garage Size | 14 ft |
| LP Tank Capacity | 30 lbs |
| Water Heater Type | Girard On Demand |
| TV Info | LR TV, Garage TV |
| Awning Info | 10', 12', 13' Girard Cassette w/LED Lighting |
| Axle Count | 3 |
| Washer/Dryer Available | Yes |
| Number of LP Tanks | 2 |
| Shower Type | Standard |
| Electrical Service | 50 amp |
| VIN | 810103 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


