New 2026 Keystone RV Fuzion 442 Toy Hauler Fifth Wheel
CUSTOM FULL BODY PAINT / 14 FT GARAGE / 5.5 KW GENERATOR / KING BED / 440 W SOLAR PANEL / 2000 W INVERTER / 3 AC PACKAGE / Two Bathrooms !!!
The following is a list of Additional Options besides the Standard Features come with the unit are:
- 2026 FUZION 442
- DÉCOR – FUZION – SMOKE
- EXTERIOR DÉCOR – FUZION – CUSTOM PAINT – FROST WHITE
- EXTREME EXTERIOR
- INTENSE INTERIOR
- MONSTER PACKAGE
- REFRIGERATOR – 12V – 20 CF
- SLIDING REAR PATIO DOOR
- SOLAR FLEX DISCOVER
- RIVA SEAL – GO CAMPING
Stopped in to look at options. Wonderful customer service, we were shown several different options to give us a good idea of what we liked and didnt like. Wish all lots were as attentive and helpful rather than pushing a big sale. Definitely will be back. - Lyncee
You Save: $61,897
Sale Price: $134,995
Stock# 39191
| Sleeps | 9 |
| Slides | 3 |
| Length | 45 ft 2 in |
| Ext Height | 13 ft 3 in |
| Hitch Weight | 3755 lbs |
| Dry Weight | 16900 lbs |
| Cargo Capacity | 4100 lbs |
| Fresh Water Capacity | 173 gals |
| Grey Water Capacity | 104 gals |
| Black Water Capacity | 52 gals |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| Generator | 5500 Flex Power |
| Fuel Capacity | 60 gals |
| Number Of Bunks | 1 |
| Available Beds | King |
| Refrigerator Type | Stainless Steel Residential |
| Convection Cooking | Yes |
| Cooktop Burners | 4 |
| Number of Awnings | 3 |
| Axle Weight | 8000 lbs |
| Garage Size | 14 ft |
| LP Tank Capacity | 30 lbs |
| Water Heater Type | Girard On Demand |
| TV Info | LR TV, Garage TV |
| Awning Info | 10', 13', 13' Girard Cassette w/LED Lighting |
| Axle Count | 3 |
| Washer/Dryer Available | Yes |
| Number of LP Tanks | 2 |
| Shower Type | Standard |
| Electrical Service | 50 amp |
| VIN | 810126 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


