New 2026 Keystone RV Fuzion Impact Edition 337 Toy Hauler Fifth Wheel
11FT SEPARATE GARAGE / 16 CU FT REFER / TWO BATHROOMS / RAMP DOOR PATIO PKG / 6 POINT HYDRAULIC LEVELING / 220 W SOLAR PANEL / 3 AC!!
The following is a list of Additional Options besides the Standard Features come with the unit are:
- 2026 IMPACT 337
- DÉCOR – IMPACT – MAHOGANY
- EXTERIOR DÉCOR – IMPACT – WHITE
- INTENSE INTERIOR
- KNOCKOUT PACKAGE
- EXTREME EXTERIOR
- SOLAR FLEX PROTECT
- REFRIGERATOR – 12V – 16 CF
- SLIDING REAR PATIO DOOR
- 5.5K GENERATOR
- TRIPLE A/C PACKAGE
- RAMP DOOR PATIO PACKAGE
- RVIA SEAL – GO CAMPING
The team here is awesome to work with. They went above and beyond to get us out the door even faster than usual. Service is great. Sales team is friendly and not pushy. Management and finance were great. This is a great place to purchase your RV from. - Christopher
You Save: $35,931
Sale Price: $87,995
Stock# 39200
Interior Color: Charcoal, Stone
| Sleeps | 9 |
| Slides | 3 |
| Length | 36 ft 7 in |
| Ext Width | 8 ft 4 in |
| Ext Height | 13 ft 3 in |
| Interior Color | Charcoal, Stone |
| Hitch Weight | 2700 lbs |
| Dry Weight | 12976 lbs |
| Cargo Capacity | 3724 lbs |
| Fresh Water Capacity | 94 gals |
| Grey Water Capacity | 88 gals |
| Black Water Capacity | 74 gals |
| Tire Size | ST235/80R16G |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| Fuel Capacity | 30 gals |
| Number Of Bunks | 1 |
| Available Beds | King |
| Refrigerator Type | 12V |
| Refrigerator Size | 16 cu ft |
| Cooktop Burners | 3 |
| Number of Awnings | 1 |
| Axle Weight | 7000 lbs |
| Garage Size | 11 ft |
| LP Tank Capacity | 30 lbs |
| Water Heater Type | Girard On Demand |
| TV Info | LR Smart TV |
| Awning Info | 13' Electric with Adjustable Arms, Auto Dump, LED Light Strip |
| Axle Count | 2 |
| Washer/Dryer Available | Yes |
| Number of LP Tanks | 2 |
| Shower Type | Shower w/Seat |
| Electrical Service | 50 amp |
| VIN | 815389 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


